Individuālais koučings

Mūsdienīgi, uz izaugsmi orientēti uzņēmumi ar koučinga palīdzību būtiski paaugstina darbinieku sniegumu darbā, atklājot un pilnībā izmantojot darbinieku talantus un pilno potenciālu, lai veiksmīgāk sasniegtu uzņēmuma mērķus.

Kā tas strādā

Koučinga pamatā ir zinātnē balstīta un uz rezultātu orientēta metodoloģija, Erickson koučinga pamatprincipi. Tas ir uz izaugsmi vērsts radošs un iedvesmojošs process, kas veicina un attīsta cilvēka pilno potenciālu. Tas atklāj iekšējos resursus, palīdz attīstīt esošas vai jaunas prasmes. Koučs, uzdodot jautājumus, palīdz definēt skaidrus mērķus, attīstīt stratēģiju, tikt galā ar šķēršļiem un plānot darbības, lai veicinātu pārmaiņas un sasniegtu rezultātu.Ieguvumi

Atklājot darbinieka pilno potenciālu un talantus, aug gan darbinieka personīgā izaugsme, gan tiešā veidā tas ietekmē viņa sniegumu uzņēmumā un līdz ar to arī uzņēmuma mērķus un rezultātus.

Mūsdienīgi uzņēmumi izmanto koučingu, jo:

⋆ paaugstinās produktivitāte,

 uzlabojas attiecības starp kolēģiem un departamentiem,

⋆ palielinās darbinieku iesaiste un lojalitāte,

 uzņēmumā ienāk lielāks radošums, jaunas iespējas un zināšanas,

 palielinās darbinieku motivācija,

 samazinās stresa un spriedzes līmenis.

Process

Ar profesionāla Erickson kouča atbalstu vērtību var gūt arī no vienas koučinga sesijas, tomēr, lai sasniegtu lielus mērķus un iegūtu stabilus vēlamos rezultātus, ir nepieciešama sistēmātiska pieeja un vairākas sesijas. 

Vienas sesijas ilgums: 1 stunda

Vienas sesijas cena: pēc vienošanās

⋆ Koučings parasti notiek klātienē, taču tas iespējams arī online (Skype vai Whatsapp). 

 Pirmajā tikšanās reizē kopā ar darbinieku un viņa tiešo vadītāju vienojamies par sadarbības veidu, principiem, sadarbības ilgumu un rezultātu - sasniedzamajiem mērķiem.

⋆ Turpmākajās sesijās individuāli ar darbinieku strādājam pie vēlamā rezultāta. Katras sesijas sākumā tiek uzstādīts sesijas mērķis, procesā meklētas iespējas un beigās saplānoti nākošie soļi, lai virzītos uz rezultātu.

⋆ Koučs veic pierakstus, kurus sesijas beigās nodod klientam.

⋆ Sarunas ir pilnībā konfidenciālas.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.