Sveicināti, esmu Lāsma Poļikeviča, 

izaugsmes trenere, sertificēts komandu un personības izaugsmes koučs (ACC)

Es no sirds ticu, ka mums katram ir iespējama tāda dzīve, kādu patiesi vēlamies. Mūsu iespējām nav robežu, Tu vari būt, iegūt un darīt to, ko patiesi vēlies. Atrodot ceļu pāri šķēršļiem, apjukumam un bailēm, vari baudīt dzīvi tās pilnā krāšņumā, saskatīt un izmantot iespējas un izjust mirkļus, kas paliek atmiņā.

Par manu ceļu

Mans piedzīvojumu pilnais ceļš uz manas dzīves virsotnēm sākās, kad pirmo reizi dzīvē nolēmu ļauties lielam izaicinājumam un reizē iespējai - strādāt skolā un attīstīt savas līderības prasmes programmā Iespējamā Misija. Ieguvu neatkārtojamu pieredzi savas personības attīstībā, zināšanas par cilvēku mācīšanos, darba organizēšanu un vēl un vēl... Taču pie tā vien neapstājos, zināju, ka man paredzēts kas vairāk.

Atgriezos biznesa vidē, kur pulēju savas stiprās puses un izkopu vājās. Jauni cilvēki, mērķi un izaugsme. Tas viss par mani, tikai kaut kā pietrūkst. Manas dzīves misijas apziņa, jā! Jo vairāk sevi iepazinu, jo vairāk sapratu, ka man ir dotības strādāt ar cilvēkiem, vairot pozitīvo enerģiju un palīdzēt katram pašam atrast  savu ceļu, apzinoties savus talantus un gūstot piepildījumu no tā, ko dara. 

Tieši koučingā iegūtās zināšanas un prasmes visvairāk pastiprina manu dzīves pārliecību un to, ko vēlos dot pasaulei, un arī Tev! Esi savu pārmaiņu radītājs, un atļauj sev būt un dzīvot savu kalnu virsotnēs!

Ja vēlies pārliecināties, kā varu atbalstīt Tevi, tad sazinies ar mani un es ar lielāko prieku atbildēšu uz Taviem jautājumiem!

Lāsma Poļikeviča, personības izaugsmes koučs (ACC)

Profesionālā pieredze

⋆ 4+ gadu pieredze individuālajā koučingā (vairāk kā 450 stundas darbā ar klientiem)
⋆ 4+ gadu pieredze apmācību veidošanā un vadīšanā grupām personīgajai izaugsmei un pedagogiem profesionālajai pilnveidei
⋆ 2 gadu skolotājas pieredze līderības programmā “Iespējamajā misija“
⋆ 6+ gadu pieredze klientu vadībā, pārdošanā un mārketingā

Izglītība un apmācības

Psiholoģijas bakalaurs (2020-2024)
⋆ Profesionāls koučs - ACC (Associate Certified Coach, International Coach Federation)
⋆ Sertificēts komandu koučs (High Performance Team Coaching, Erickson Coaching International)
⋆ Apzinātības māksla un zinātne (The Art & Science of Mindfulness, Erickson Coaching International)

⋆ Profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbībā un vadīšanā (Rīgas Tehniskā Universitāte)

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.