Individuālais koučings

Mūsos katrā ir gaisma. Tu esi piedzimusi ar unikāliem talantiem, vēlmēm un motivāciju. Koučinga sesijās Tu atklāsi, kā izmantot savus iekšējos resursus savā labā, lai Tava ikdiena būtu vēl vairāk gandarījuma pilna. Ar dažādu jautājumu un tehniku palīdzību mani klienti gūst drosmi, pārliecību par sevi, uzdrīkstas darīt (spert soli ārpus komforta zonas) un sasniedz jaunas karjeras virsotnes.

Kā tas strādā

Koučs ieņem neitrālu pozīciju un nesniedz padomus, bet ir klātesošs, dod laiku un telpu ieklausīties sevī. Koučs izmanto dažādas tehnikas, uzdod jautājumus un atgriež Tevis teikto, lai sesijas beigās Tev būtu lielāka skaidrība, jaunas atklāsmes un konkrēti nākamie soļi ceļā uz savu mērķi.

Koučinga ieguvumi

 Skaidrība par to, ko vēlies - definēti mērķi, prioritātes.

 Pārliecība par sevi un resursi atbalstam.

 Stratēģijas šķēršļu pārvarēšanai.

 Plāns mērķu sasniegšanai.

 Motivācija un drosme rīkoties.

 Balanss starp dažādām dzīves jomām un piepildījuma sajūta.

 Skats no malas uz dažādām iespējām un perspektīvām.

 Augstāka produktivitāte.

 Jaunas atklāsmes par sevi kā personību.

Koučinga process

Vērtību var gūt arī no vienas koučinga sesijas, tomēr, lai sasniegtu lielus mērķus un iegūtu stabilus vēlamos rezultātus, ir nepieciešamas vairākas sesijas. 

Koučinga sesijas ilgums: 1 stunda

Koučinga sesijas cena: 70 eur

⋆ Koučinga sesijas iespējamas gan klātienē (Rīgā), gan online (Zoom). 

⋆ Pirmajā tikšanās reizē parasti vienojamies par sadarbības veidu, principiem, sadarbības ilgumu un rezultātu - kādu lielo mērķi vēlies sasniegt.

⋆ Katras nākošās sesijas sākumā vienojamies par labāko sesijas rezultātu Tev. Tiek uzstādīts mērķis, meklētas iespējas, saplānoti nākošie soļi, lai virzītos uz vēlamo.

⋆ Koučs veic pierakstus, kurus sesijas beigās nodod klientam.

⋆ Sarunas ir pilnībā konfidenciālas.

Lai uzzinātu vairāk par koučingu, skaties Starptautiskās Koučinga Federācijas video.

Piesakies bezmaksas sarunai

20 minūšu laikā pārrunāsim Tavu aktuālo situāciju, mērķus un to, vai un kā koučings Tevi var šobrīd atbalstīt. Sajutīsi arī mani kā kouču, lai saprastu, vai vēlētos ar mani strādāt koučinga sesijās. Lūdzu, aizpildi formu un sazināšos ar Tevi divu darba dienu laikā, lai vienotos par ērtāko laiku sarunai.
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.