Treniņi uzņēmumiem

"Nekas, ko mēs darām, nav svarīgāks par cilvēku pieņemšanu darbā un viņu attīstību. Galu galā dienas beigās jūs paļaujaties uz cilvēkiem nevis uz stratēģijām." (Lawrence Bossidy, bijušais General Electric COO)

Dažādi pētījumi atklāj, ka darbinieki, kas darbā jūtas laimīgi, ir:
 par 12% produktīvāki,
 par 65% enerģiskāki,
 par 37% labāki pārdošanas rezultāti.

Jo laimīgāki darbinieki, jo stiprāks un veiksmīgāks kļūst uzņēmums! Mūsdienās vairs nepietiek ar vides nodrošināšanu, lai darbinieks justos labi, ir jāiegulda viņa attīstībā un jārada izaugsmes iespējas.

Radošums komandas efektivitātei

Iespēja intensīvi radošā gaisotnē attīstīt savstarpējo sadarbību veiksmīgai projektu virzībai, problēmsituāciju risināšanai, stratēģiju izstrādāšanai un jaunu ideju radīšanai.

Lasīt vairāk

Komandas koučings

Komanda, kas strādā, domā un dzīvo kā vienots organisms, ir jebkura projekta vai organizācijas veiksmes atslēga. Komandas koučings rada spēcīgu komandu ar augstu motivāciju un noturīgu lojalitāti, lai efektīvi realizētu uzņēmuma mērķus.

Lasīt vairāk

Individuālais koučings

Mūsdienīgi, uz izaugsmi orientēti uzņēmumi ar koučinga palīdzību būtiski paaugstina darbinieku sniegumu darbā, atklājot un pilnībā izmantojot darbinieku talantus un pilno potenciālu, lai veiksmīgāk sasniegtu uzņēmuma mērķus.

Lasīt vairāk

Individuāli izstrādāti treniņi

Lai pielāgotu apmācību programmu uzņēmuma vajadzībām, sazinies pa norādīto e-pastu vai telefona numuru šeit, vai aizpildi kontaktu formu zemāk.