Organizācijām

"Nekas, ko mēs darām, nav svarīgāks par cilvēku pieņemšanu darbā un viņu attīstību. Galu galā dienas beigās jūs paļaujaties uz cilvēkiem nevis uz stratēģijām." (Lawrence Bossidy, bijušais General Electric COO)

Dažādi pētījumi atklāj, ka darbinieki, kas darbā jūtas laimīgi, ir:
 par 12% produktīvāki,
 par 65% enerģiskāki,
 par 37% labāki pārdošanas rezultāti.

Jo laimīgāki darbinieki, jo stiprāks un veiksmīgāks kļūst uzņēmums! Mūsdienās vairs nepietiek ar vides nodrošināšanu, lai darbinieks justos labi, ir jāiegulda viņa attīstībā un jārada izaugsmes iespējas.

Komandas koučings

Komanda, kas strādā, domā un dzīvo kā vienots organisms, ir jebkura projekta vai organizācijas veiksmes atslēga. Komandas koučings palīdz radīt spēcīgu komandu ar augstu motivāciju un noturīgu lojalitāti efektīvai mērķu realizēšanai.

Uzzināt vairāk

Individuālais koučings

Uz izaugsmi orientētas organizācijas ar koučinga palīdzību būtiski paaugstina darbinieku sniegumu darbā, atklājot un pilnībā izmantojot darbinieku talantus un pilno potenciālu, lai veiksmīgāk sasniegtu uzņēmuma mērķus.

Uzzināt vairāk

Treniņi

Treniņi komandām, kas vēlas veidot efektīvāku sadarbību, projektu attīstību un veicināt radošumu, iesaistot katru komandas dalībnieku un izmantojot viņu stiprās puses un talantus.

Šobrīd pieejamie treniņi:

  • "Radošums komandas efektivitātei"
  • "Izaugsmes domāšana"
  • "Action learning jeb Mācīšanās darbībā"
  • "Stresa menedžments"
  • Individuāli izstrādāti treniņi

Individuāli izstrādāti treniņi

Lai pielāgotu apmācību programmu skolas vajadzībām, sazinies pa norādīto e-pastu vai telefona numuru šeit, vai aizpildi kontaktu formu zemāk.