Skolām un skolotājiem

Latvijas darba devēju aptaujas rezultāti liecina, ka gandrīz puse (48%) no mūsu valstī strādājošajiem cilvēkiem pēdējā gada laikā ir piedzīvojuši profesionālo izdegšanu. Skolotāji šajā ziņā nav izņēmums, balansējot starp intensīvu ikdienas slodzi, savu kompetenču pilnveidošanu, pārmaiņām izglītības sistēmā un sadarbojoties ar visām iesaistītajām pusēm.

Skolai kā jebkurai organizācijai ir svarīgi tās mērķi un skolotāju iesaiste to realizēšanā, tādēļ pārmaiņu procesā vēl jo svarīgāk parūpēties par katra skolotāja labklājību, lai skola būtu vieta, ko atcerētos ar prieku.

Seminārs skolotājiem: Izaugsmes domāšana

Skolēni (un nereti arī skolotāji) iedala sevi talantīgajos un tādos, kas nav tik apdāvināti. Tomēr tā gluži nav, tāpēc seminārā par domāšanas modeļiem un to ietekmi uz mūsu dzīvi, motivāciju un panākumu gūšanu nākotnē, atklāsim iespējas, kā palīdzēt ikvienam attīstīties un pielāgoties pārmaiņām, lai veicinātu savu izaugsmi.

Lasīt vairāk

Semināri skolotājiem personīgajai un profesionālajai izaugsmei

                   Koučings                     skolotājiem

Mūsdienīgi skolu direktori arvien vairāk izmanto uzņēmumos pārbaudītas un efektīvas metodes, lai paaugstinātu skolotāju sniegumu darbā un atbalstītu iedvesmojošus skolotājus. Atklājot un pilnībā izmantojot skolotāju talantus un pilno potenciālu, iespējams veidot pozitīvu un atbalstošu skolas vidi, kur izglītība ir vērtība.

Izaugsmes nodarbības jauniešiem

Ceļš uz veiksmīgu un pilnvērtīgu dzīvi ved caur sevis iepazīšanu, strukturētu darbošanos, neatlaidību un pilnveidošanos. Atklājot savas stiprās puses, izzinot vērtības un iegūstot jaunas zināšanas un pieredzi, varam to pielietot tālāk karjeras veidošanā, kas nes gandarījumu par paveikto.

Individuāli izstrādāti treniņi

Lai pielāgotu apmācību programmu skolas vajadzībām, sazinies pa norādīto e-pastu vai telefona numuru šeit, vai aizpildi kontaktu formu zemāk.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.